Najpopularniejsze zabiegi w hotelach SPA, które warto wypróbować

zabiegi spa

Każdemu z nas należy się chwila odpoczynku i relaksu, dzięki której możemy ze zdwojoną siłą i energią wrócić do naszych codziennych obowiązków. Nie dziwi więc fakt, że usługi hoteli ze SPA cieszą się coraz większą popularnością. Można w nich miło spędzić zarówno krótki weekend, jak i dłuższy, wakacyjny urlop i w pełni cieszyć się z korzyści, jakie dają profesjonalne zabiegi upiększające i relaksacyjne. Które z nich cieszą się największą popularnością wśród wczasowiczów?

Najpopularniejsze zabiegi SPA – aromatyczny peeling ciała

Regularne złuszczanie martwego naskórka to warunek konieczny do zachowania zdrowego i promiennego wyglądu skóry na całej powierzchni ciała. Peeling pozwala nie tylko usunąć suche skórki, ale dzięki niemu lepiej wchłaniają się kosmetyki pielęgnacyjne. Przebywając w hotelu SPA nie można zatem pominąć zabiegu aromatycznego peelingu, który przy okazji może stać się również sesją aromaterapii i prawdziwą ucztą dla zmysłów. Wszystko dzięki olejkom eterycznym, które wprawiają w dobry nastrój i jednocześnie pozostawiają skórę gładką i odżywioną.

Popularne zabiegi w hotelach SPA – liftingujący masaż twarzy

SPA w hotelu to również niepowtarzalna okazja do poprawienia stanu skóry twarzy, która najbardziej narażona jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych czy procesów starzenia. Te ostatnie można skutecznie zahamować dzięki liftingującemu masażowi twarzy, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających hotele ze SPA. Co ważne, masaż obejmuje nie tylko okolice twarzy, ale również inne, równie newralgiczne okolice jak szyja i dekolt, a dzięki niemu skóra w tych miejsca nabiera promiennego blasku i świeżego wyglądu. Zabieg masażu i liftingu w jednym przyczynia się do pobudzenia produkcji kolagenu i uelastycznienia wrażliwej oraz delikatnej skóry.

Zabiegi w hotelach SPA – masaż czekoladowy

Pozostając w tematyce masażu, kolejnym hitowym zabiegiem upiększającym i relaksacyjnym dostępnym na terenie wielu obiektów SPA okazuje się masaż czekoladą, który ma wręcz zbawienny wpływ zarówno na kondycję naszej skóry, jak i zszargane nerwy. Zabieg z łatwością można znaleźć w ofercie hotelu https://www.zamek-gniew.pl/spa/zabiegi-spa, który niezmiennie przyciąga wiele osób spragnionych ukojenia dla ciała i dla duszy. Bajecznie pachnąca czekolada w połączeniu z wprawnymi i powolnymi ruchami masażysty sprawia, że trudno powstrzymać się przed zapadnięciem w błogi sen. Warto również wspomnieć, że czekolada wykorzystywana podczas masażu pozwala ujędrnić skórę, nadać jej zdrowego kolorytu, a przy okazji ją odżywia.

redakcja serwisu

Related posts

Dodaj komentarz