Opcja dla wygodnych

all inclusive

Opcja all inclusive to tzw. opcja dla wygodnych. Nie musisz się martwić o nic: ani o nocleg, ani o jedzenie, ani o rozrywki, ani o miejsca do zwiedzania. Po prostu bookujesz wczasy i cieszysz się atrakcjami przez cały pobyt. Opcja ta często jest kosztowna, jednak jest to wina wysokich cen biletów lotniczych, zwłaszcza do ciepłych krajów na innym kontynencie np. do Egiptu.

Nie należy się tym jednak zrażać, bo istnieje wiele stron, które oferują bardzo atrakcyjne cenowo wczasy z last minute. Trzeba jednak pamiętać, że rezerwacja takich wczasów następuje kilka dni przed wylotem. Jeśli nie straszne nam takie „wyzwania” wczasy all inclusive mogą być dla nas szansą na niedrogie i bardzo interesujące wakacje.

Posiłki oraz napoje – wliczone w cenę, bierzemy tyle, ile zjemy

Posiłki oraz napoje – wliczone w cenę, bierzemy tyle, ile zjemy, a nawet możemy wypchać kieszenie. Nocleg – zapewniony, atrakcje – zwykle w hotelach czeka rzesza animatorów, którzy dzień i noc dbają, aby nam się nie nudziło i zachęcają do wszelkiego typu aktywności fizycznej. Od zumby, przez wodny aerobik, aż po grę w siatkę czy piłkę nożną.

W niektórych opcjach all inclusive istnieją wycieczki opłacone już przez biuro podróży, które wliczone są w cenę. Można je w każdym momencie uzupełnić o fakultatywne wycieczki, które wykupimy u naszego rezydenta. Są one zwykle ciekawsze, dłuższe i pełne wrażeń, jednak trzeba pamiętać, że trzeba za nie zapłacić i często ich ceny są wysokie z racji obowiązującego ubezpieczenia medycznego.

All inclusive to opcja dla wszystkich wygodnickich, którzy chcą po prostu poleniuchować i wolą pyszną kolację nad basenem od całodziennego zwiedzania miasta.

redakcja easytour.pl

Related posts

Dodaj komentarz