Najtańsze all inclusive na ferie zimowe

ferie all inclusive

Kiedy zaczynają się ferie zimowe, to niektórzy szukają ciekawych miejsc na szusowanie, a inni na wygrzanie się lub beztroski odpoczynek w opcji all inclusive. Warto zatem przejrzeć propozycje, jakie mają biura podróży i wybrać kierunek w pełni odpowiadający potrzebom.

Wakacje all inclusive w wersji zimowej, ale z wysokimi temperaturami

Pogoda w styczniu i lutym w Polsce niekoniecznie bywa łaskawa. Dlatego dużą popularnością cieszą się wyjazdy zagraniczne na ferie zimowe. Jednym z chętniej odwiedzanych krajów w tym czasie jest Egipt. To bez wątpienia dobre rozwiązanie dla tych, którzy uwielbiają wypoczynek na plaży, hotelowe spa i baseny, a także nurkowanie w ciepłych wodach.

Najbardziej znane egipskie kurorty jak Hurghada, Marsa Alam i Taba właśnie w okresie zimowym oferują szczególnie atrakcyjne ceny, a warunki w hotelach pozostają na wysokim poziomie. Dlatego obiekty, które czasami bywają za drogie latem mogą kusić promocjami zimą. Warto przy tym podkreślić, że na pogodę w tym czasie nie sposób narzekać. Nieco niższe temperatury niż w ciągu lata okazują się wyjątkowo zachęcające dla wielu osób, ponieważ nie trzeba uciekać przed palącym słońcem. Można wtedy też bez problemu zwiedzać okolice kurortów bez narażenia na udar cieplny.

Wakacje all inclusive na ferie zimowe w Egipcie to zatem doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi.

ferie na wyspach

Ferie na wyspach

Nie tylko w kraju faraonów można odpocząć w luksusowych warunkach w okresie zimowym. Warto także zwrócić uwagę na propozycję wyjazdu na Wyspy Kanaryjskie. Trudno tam narzekać na nudę bez względu na to, którą z wysp się wybierze. Każda ma swój niepowtarzalny klimat Temperatury będą nieco niższe w porównaniu z Egiptem i może też być mniej słonecznie, ale pogoda nie powinna przeszkodzić w dobrym odpoczynku w opcji all inclusive. Baza hotelowa zachwyca perfekcyjnym przygotowaniem na zaspokojenie potrzeb różnych turystów.

Jednocześnie trudno byłoby spędzić całe ferie w hotelu, jeżeli na zewnątrz czeka tyle atrakcji – księżycowe pejzaże na Lanzarote, rozległe plaże na Fuerteventurze czy tak różne krajobrazy na Teneryfie.

Interesującym kierunkiem jest też inna wyspa. Madera, bo o niej mowa, kusi korzystnymi cenami za pobyt w hotelu, a także możliwością zwiedzania i poznawania kultury oraz kuchni. Tylko na plażowanie raczej nie ma co liczyć ze względu na zbyt niskie temperatury oraz pojawiające się czasami opady. Jednak i tak warto pojechać na Maderę w okresie zimowym, bo turystów jest zdecydowanie mniej, a wyspa naprawdę zachwycająca.

Szeroką ofertę wyjazdów na ferie zimowe znajdziesz na stronie ITAKI.

redakcja serwisu

Related posts

Dodaj komentarz