W jakiej miejscowości warto wynająć apartamenty nad morzem?

nocleg nad morzem

Jeśli szukasz ciszy i spokoju w naturalnym otoczeniu czystego piasku i szumu fal, koniecznie musisz udać się na polskie wybrzeże Bałtyku. Oczywiście, nie chodzi o słynne i pełne zgiełku wielkie kurorty, ale niewielkie, pełne uroku miejscowości, w których czas płynie znacznie wolniej, niż wszędzie. Jeśli nie wiesz, w jakiej miejscowości warto wynająć apartamenty nad morzem, przeczytaj ten artykuł do końca. 

Apartament czy pokój hotelowy?

Kiedy w poszukiwaniu zacisznego i spokojnego miejsca do odpoczynku nad morzem znajdujesz ofertę hotelu, musisz mieć się na baczności. Hotel może i jest położony w zacisznej okolicy, ale kilkuset zgromadzonych w jednym budynku gości, z których każdy ma swój sposób na spędzanie wolnego czasu, to gwarancja kłopotów. Zamiast korzystania z takiej atrakcji, znacznie lepiej zrobisz, udając się do niewielkiego ośrodka, który oferuje tylko kilka apartamentów.

Jeśli wakacyjne poszukiwania naprowadzą Cię na apartamenty nad morzem w Międzywodziu, od razu możesz rezerwować miejsce i wybierać termin pobytu. Już możesz zacierać ręce i przygotowywać miejsce w albumie na zdjęcia z udanych wakacji. W wakacjach nie chodzi przecież o to, by na każdym kroku potykać się o innych gości, a co wieczór słuchać przebojów, które podobają się zupełnie nieznanym Ci ludziom. Cisza, spokój, wolność – przecież o to chodzi w wypoczynku, prawda?

Gdzie leży Międzywodzie i co to za wody?

Międzywodzie to niewielka miejscowość w województwie zachodniopomorskim. Od strony północnej oblewają ją fale Bałtyku, a od południa i wschodu styka się z brzegami rzeki Dziwny, która odprowadza do Bałtyku wody pracowicie naniesione do Zalewu Szczecińskiego przez Odrę.

Choć mieszkających tu na stałe mieszkańców jest zaledwie nieco ponad sześciuset, nie musisz się obawiać, że będziesz się nudzić. W okresie wakacyjnym wieś znacznie się ożywia i silnie rozbudowana baza wypoczynkowa ma naprawdę wiele do zaproponowania. Ważne, że wszystkie te atrakcje znajdują się w pewnym oddaleniu od apartamentu, w którym Ty będziesz rozkoszował się spokojnym czasem.

redakcja serwisu

Related posts

Dodaj komentarz